Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Центар , спроти Рамстор, станот поседува 85 м2, со 3 соби, наместен комплет , КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, греење на парно, реновиран , 2 бањи, балкон, вселив веднаш..

Код на недвижност: 27717

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
11 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
11 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА