Real Estate Agency
мени

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов стан во Дебар Маало , станот поседува 50 м2, со 2 соби, наместен комплетно со нов мебел, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, балкон, машина за перење, греење на струја, клима, нова градба, вселив од 1 Август…

Код на недвижност: 27716

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА