Real Estate Agency
мени

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Дебар Маало, кај Фитнес Хаус , поседува 60 м, 3 соби, дневна и 2 спални, греење на парно, бања, се издава ПРАЗЕН, ИДЕАЛЕН ЗА ДЕЛОВЕН, вселив веднаш..

Код на недвижност: 27713

Соби
3 соби
Бањи
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
60 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
60 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА