Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Капиштец на Рузвелтова кај кафана Челик, поседува 95 м2, 4 соби, дневна и 3 спални, наместен комплет со нов мебел, греење на парно, 2 клими, засебна КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања, балкон, реновиран комплет, вселив веднаш..

Код на недвижност: 27712

Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
95 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
95 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА