Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Водно

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов МОДЕРЕН стан на Водно, близу Државна Болница, поседува 40 м2, 2 соби, наместен koмплет со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, балкон, бања, греење на инвертер клима, во мала нова градба на мирна улица без бучава, , слободен паркинг, вселив веднаш..

Код на недвижност: 27698

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА