Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 3

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Карпош 3 кај Лазо Трповски, поседува 65 м2, 2 соби, дневна и спалнa, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, балкон, бања, реновиран комплет, клима, греење на парно, слободен паркинг паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27695

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА