Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Центар спроти Рамстор, станот поседува 85 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет, КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење,греење на парно, клима, балкон, 2 бањи, реновиран, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27694

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Да
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА