Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава ЛУКСУЗЕН стан во Центар-Буњаковец , станот поседува 40 м2, 2 соби, дневна и спалнa, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на сопствено парно, клима, балкон, бања, нова градба, вселив од 1 Август..

Код на недвижност: 27687

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА