Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава стан во Центар кај Универзална, Станот е 65 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, се издава ПРАЗЕН , со кујна и апарати, балкон, бања, ПАРКИНГ МЕСТО, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27685

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Да
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА