Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издавa НОВ стан во Аеродром kaj Окта , станот поседува 45 м2, со 2 соби, дневна и спална, комплет наместен со нов мебел,, КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на сопствено парно, балкон, бања, клима, нова градба, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27678

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА