Real Estate Agency
мени

Локација: Ново Лисиче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов МОДЕРЕН издава стан во Ново Лисиче КАЈ ПОСЛЕДНА 5 КА, станот поседува 75 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел , греење на парно, клима, машина за перење, нова кујна, апарати, балкон, 2 бањи, нова градба, ГАРАЖА, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27671

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА