Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Козле

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов стан во Козле, Близу Гоце Студентскиот, поседува 60 м2 со 2 соби, со дневна и спална, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на сопствено парно, клима, балкон, бања, нова градба,
Зградата е со одлична звучна и топлинска изолација, 24 часа домарска служба, 24 часа видео надзор, во мирен и изолиран дел на населбата.

Код на недвижност: 27670

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА