Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 2

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се здава нов стан во Карпош 2 kaj МИДА, поседува 50 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплeт со нов мебел , нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на струја, клима, балкон, бања, нова градба, слободен паркинг, вселив од 15 Јули…

Код на недвижност: 27668

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА