Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 4

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава одличен стан во Карпош кај City Mall, поседува 40 м2, 2 соби,наместен комплет , нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања, балкон, реновиран, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27659

Соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА