Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 2

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов МОДЕРЕН стан во Карпош 2 КАЈ МИДА, поседува 40 м2, 2 соби, дневна и спална, се издава наместен комплет со нов мебел, бања, балкон, греење на инвертер клима, нова кујна со апарати, мапина за садови, 2 телевизори, нова градба, машина за перење, слободен паркинг, вселив од 1 Април…

Код на недвижност: 29591

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА