Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Кисела Вода - Рампа

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава новa гарсоњера стан во Кисела Вода , кај Рампа, близу Центар, поседува 25 м2, 1 соба, комплетно наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, машина за перење, кафемат, тостер, греење на инвертер клима, нова градба, бања балкон , СОПСТВЕН паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27656

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
25 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
25 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА