Real Estate Agency
мени

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов модерен стан во Капиштец кај Завод, поседува 45 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со нов мебел, греење на парно, климa, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања, 2 балкони, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27653

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА