Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар позади дирекцијата на Макпетрол, поседува 90 м , 3 соби, дневна и спални, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања, балкон, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27652

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
11 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
11 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА