Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Центар кај Клуб на Пратеници, поседува 75 м , 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет, КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, 2 балкони, греење на струја, МОЖЕ ДА СЕ ИЗДАВА И ЗА ЖИВЕЕЊЕ И ЗА ФИРМИ, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27650

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА