Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Козле

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Козле , станот поседува 60 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, се издава ПОЛУНАМЕСТЕН како на сликите, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања,балкон, греење на струја, клима, сопствен паркинг, Двете спални соби се одделени со ходник. Станот има прекрасна, огромна тераса долга околу 8 метри. Има едно големо купатило и тоалет. Се наоѓа на 3-ти кат, поткровје, во мала зграда без лифт. Веднаш вселив.

Код на недвижност: 27645

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА