Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава стан во Аеродром кај Стопанска Банка, Станот е 55 м2, со 2 соби, дневна и спална, се издава ПРАЗЕН со кујна и апарати , со греење на парно, балкон, бања, понова градба, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27634

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Нема
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Нема
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА