Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов двособен стан во близина на зоолошката градина во Карпош 1.
50m2, 2 соби
Има одлична локација:
– Преку улица е Зоолошката градина и Градски парк
– На само неколку минути од Машински Факултет, Финки, Феит.
– На 10 минути пешки од центар
-Во близина на станот има неколку маркети, аптеки, ресторани и кафичи.
Станот е реновиран, целосно опремен, со внатрешна и надворешна изолација, ролетни. Приклучен е на централно греење, но исто така има и клима.
Зградата има лифт.
Погоден е за млади брачни парови, студенти итн.
Станот е слободен од август…

Код на недвижност: 27632

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА