Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов стан во Центар ПОЗАДИ Рамстор, поседува 35 м2, 1 соба, наместен со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина, клима, нова градба, греење на парно,вселив веднаш…

Код на недвижност: 27631

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
35 m²
Балкони
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
35 m²
Балкони
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА