Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов луксузен стан во Аеродром Тобако 2, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, станот е наместен со нов мебел, поседува 45 м2, 2 соби, дневна, и спална, наместен со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина, клима, балкон, нова градба, греење на парно, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27630

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
9 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
9 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА