Real Estate Agency
мени

Локација: Кисела Вода - Расадник

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Кисела Вода , во Расадник, кај Ќирил Пејчиновиќ, поседува 60 м2, 2 соби, комплетно наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на парно, клима, има свој паркинг, на мирна локација, ориентиран на југ. Станот има дневна и голема спална со вграден лизгачки плакар, бања, остава и тераса, машина за садови,вселив веднаш…

Код на недвижност: 27628

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА