Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Кисела Вода - Рампа

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нова гарсоњета во Кисела Вода, кај Рампа, со површина од 40 м2, со 1 соба, наместен комплет , нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, нова градба, бања, греење на струја, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27627

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА