Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa НОВ стан во Аеродром kaj Поликлиника Јане Сандански, станот поседува 40 м2, 2 соби, се издава ПРАЗЕН балкон, бања, греење на клима, нова градба, паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27626

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА