Real Estate Agency
мени

Локација: Ѓорче Петров

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Ѓорче Петров, до очна болница, со површина од 47 м2, со 2 соби, дневна и спална,кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, балкон, бања, вселив од 15 јули…

Код на недвижност: 27625

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
47 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
47 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА