Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Центар, до Рамстор, со површина од 81 м2, со 3 соби, дневна и спална, наместен комплет со нов мебел, централно греење,кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, балкон, 2 бањи, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27624

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
10 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
81 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
10 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
81 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА