Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава стан во Аеродром kaj Тобако 2, 10 минути одалечен од Центар, со површина од 50 м2, со 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со нов мебел, греење на парно, клима, кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, машина за садови, балкон, бања, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27623

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
9 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
9 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА