Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Аеродром, кaj Тренд, со површина од 100 м2, со 4 соби, дневна и спална, греење на парно, кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, балкон, 2 бањи, машина за сушење и за садови,вселив од 1 септември…

Код на недвижност: 27622

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
110 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
110 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА