Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Тафталиџе 2

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Тафталиџе 2 кај Последна 24 ка, Станот поседува 70 м, 4 соби, дневна и 3 спални соби, реновиран комплет, наместен со нов мебел, нова кујна, апарати, машина за садови, балкон, бања, клима, слободен ПАРКИНГ, вселив од 1 Август…

Код на недвижност: 27617

Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА