Real Estate Agency
мени

Локација: Кисела Вода

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Кисела Вода , kaj Шампионче, поседува 55 м2, 2 соби, конфорни дневна и спална, комплетно наместен со нов мебел , нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима, 2 балкони, бања, СОПСТВЕН паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27616

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА