Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Кисела Вода

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Кисела Вода кај Света Петка близу Центар , поседува 40 м2, 2 соби, дневна и спална, КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, балкон, бања, вселив од 1 Август…

Код на недвижност: 27613

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА