Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Аеродром kaj Мајчин Дом, станот поседува 75 m 2, со 3 соби, дневна и 2 спални, на 5 кат со лифт, со ДНЕВНА и 2 спални, се издава наместен комплет , КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања, балкон, клима , реновиран, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27606

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА