Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa стан во Аеродром позади Т.Ц Лиса, поседува 58 м2 , 2 соби, дневна ,спална, кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, трпезарија. бања, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27602

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Поткровје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
58 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Поткровје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
58 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА