Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa стан во Ново Лисиче, поседува 66 м2 , тераса 25м2 и двор, 3 соби, дневна , 2 спални, кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, ,трпезарија, 2 бањи, вселив од 1 Јули…

Код на недвижност: 27601

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
66 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
66 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА