Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издавa нов празен стан во Аеродром во комплексот Урбан Гарден, поседува 66 м2, 3 соби, дневна и кујна, бања, машина за перење, инвертер клима, 2 балкона, , нова градба, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27600

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Поткровје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
66 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
Поткровје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
66 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА