Real Estate Agency
мени

Локација: Кисела Вода - Расадник

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава наместен стан во Кисела Вода во Расадник, станот поседува 60м2, 2соби, дневна, спална, кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, балкон, клима. Вселив од 1 Јули…

Код на недвижност: 27559

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА