Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов наместен стан во Центар позади Универзална сала, поседува 62 м2, 2 соби, со дневна и спална, кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима, балкон, бања, гаража, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27598

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
8 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
62 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
8 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
62 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА