Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 4

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов МОДЕРЕН стан во Карпош 4 КАЈ City Mall, поседува 50 м2, 2 соби, дневна и спална, се издава наместен комплет со нов мебел, бања, греење на инвертер клима, нова кујна со апарати, реновиран комплет, машина за перење, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27594

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
10 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
10 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
Греење
Струја
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА