Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Тафталиџе 2

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов луксузен стан во Тафталиџе 2 во БИСИ, поседува 60 м2 , со 3 соби, со дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење,подно греење, клима, балкон, бања, нова градба, ГАРАЖА, вселив веднаш…

Има можност да се изнајми и без гаража по цена од 500 евра

Код на недвижност: 27592

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА