Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Тафталиџе 2

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Тафталиџе кај Нова, станот поседува 45 м2, 2 соби, наместен со нов мебел, во нова градба,нова КУЈНА, комплетно опремена со сите нови потребни апарати за домаќинство, клима, балкон, паркинг со рампа за станарите, нова градба, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27591

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА