Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Аеродром во Џевахир, станот поседува 50 m 2, со 2 соби, на 17 кат со лифт, со ДНЕВНА и спална, се издава наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, машина за садови, бања, балкон, греење на парно, клима инвертер , нова градба, зградата поседува базен, теретана, сауна, 24 часа обезбедување, ГАРАЖА, вселив веднаш..

Код на недвижност: 27590

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
17 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
17 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА