Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Аеродром, kaj Мајчин Дом, станот поседува 70 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, комплет наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, 2 бањи, 2 балкони, WIFI, машина за перење, 3 телевизори, нова градба, греењена парно, клима инвертер, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27584

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
5 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА