Real Estate Agency
мени

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Капиштец кај Беверли Хилс, поседува 100 м2, 4 соби, дневна и 3 спални, наместен комплет, греење на панели, засебна КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања, 2 балкони, реновиран, нови лежаи, нови душеци, вселив од 1 јули…

Код на недвижност: 27579

Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
9 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Подрум
Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
9 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА