Real Estate Agency
мени

Локација: Козле

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Козле, поседува 45 м2, со 2 соби, наместен комплет со понов мебел, КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања, реновиран комплет, греење на парно, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27578

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА