Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa НОВ стан во Аеродром kaj ХОТЕЛ ХИЛТОН , станот поседува 75 м2, со 4 соби, дневна и 3 спални, комплет наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, МАШИНА ЗА САДОВИ, машина за перење, греење на парно, бања, клима, реновиран комплет, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27574

Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА