Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 3

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава ново СТУДИО во Карпош 3 позади City Mall , во City Tower,поседува 48 м2, 1 соба, наместен комплет со нов мебел, НОВ ГОЛЕМ ТЕЛЕВИЗОР, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, бања, нова градба , греење на клима, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27573

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
11 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
48 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
11 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
48 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА