Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa наместен нов стан во Аеродром кај Мичурин , kaj Блаже Конески, станот поседува 60 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, балкон, бања, централно греење, нова градба, ГАРАЖА, вселив веднаш…

Код на недвижност: 27567

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА